Bursa Vinil Baskı

Bursa Vinil Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Vinil Baskı Nedir?

Vinil afiş baskıları, iş hedefleriniz için iyi bir varlık olabilecek en yaygın kullanılan işaret türlerinden biridir.

Bu büyük afişlerin malzemesi, uygun bir özenle 3 yıla kadar dayanabilen dayanıklı vinildir. Hem iç hem de dış uygulamalar için mükemmeldir.

Vinil baskılar, daha fazla görünürlük sağlayan çift taraflı gelebilen tek işaret türüdür. Yani, örneğin, iki taraflı billboard yolun üstünde asılı duruyor, yolun her iki tarafından araba kullanan insanlar da görebiliyor.

Piyasada en çok kullanılan Vinil (Branda) türleri Avrupa ve Uzakdoğudur. Avrupa viniller sarmal yapısı ile Uzakdoğu vinillere göre daha sağlam ve uzun ömürlüdür.

Genellikle rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilmektedir. Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için uygundur. Işıklı ve ışıksız vinil seçenekleri ile bir çok uygulama alanına hizmet vermektedir.

Bunlar genellikle spor stadyumlarında logo veya takımın sloganı ile görülebilir. Bunlar, satış veya yeni mevsimsel koleksiyon hakkında bilgi vermek için ekran pencerelerinin arka duvarındaki alışveriş merkezlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Vinil Branda Baskı Afiş Fiyatları Bursa

Vinil baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 65 TL’den başlayan en iyi vinil afiş branda baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Vinil Branda Baskı Örnekleri

Vinil Baskı Nerelerde Kullanılır?

Afiş baskı, Pankart baskı çalışmaları, Sahne baskı, Atatürk posterleri, Duvar kaplama, Dekorasyon, Totem baskısı
Cephe, bina germe vinil dijital baskı, Billboard baskısı, Işıklı tabela , Branda baskısı, Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı, Fuar strand baskısı.

Vinil Baskı Avantajları

Suya dayanıklılığı sayesinde iç ve dış mekan uygulamaları için mükemmel dayanıklılık. Güneşin altında görüntülenirken baskının canlı renklerini önlemek için UV mürekkeplerle basılmıştır. Daha fazla görünürlük sağlamak için grafikler her iki yüze de basılabilir.

Branda baskı dediğimiz çeşitli gramajlarda (uzakdoğu 260 gr, 400 gr, 440 gr, avrupa branda 400 gr, 440 gr, 510gr) ve tiplerde (delikli ise mesh olarak adlandırılır) olan brandanın üzerine yapılan baskı olarak adlandırılır.

Dışarıda birinin dikkatini çekmenin en iyi yolunu arıyorsanız, tam renkli bir dış mekan afiş baskısı kullanmaktan daha az yol vardır. UV mürekkepleri kullanılarak basılmış, güneş ışığında solmaz ve aynı zamanda güçlü rüzgarlar da dahil olmak üzere en sert İngiliz hava koşullarına bile dayanacak kadar sağlamdır. İster çitlerde, ister ağaçlarda, hatta bir duvarda kullanılsın, bu dikkat çekme ve yüksek kaliteli afişler mesajınızı iletecek ve müşterilerinize kim olduğunuz ve ne yaptığınız hakkında daha fazla bilgi verecektir. Yaklaşan etkinlikler, promosyonlar ve indirimler için reklam vermek için idealdir. Bunlar, diğer pazarlama şekillerinizle birlikte kullanılabilir ve hatta sosyal medya hesaplarınızı tanıtmak için kullanılabilir. Sonuçta, geçen herkese 7/24 bir şey tanıtmanıza izin veriyorlar.

Tüm vinil dış mekan afişlerimiz ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde boyutlarda gelir. Standart yükseklik genellikle 1mtr (3ft) ‘dir, ancak ihtiyacınız olan herhangi bir yükseklik olabilir ve ihtiyacınız olan boyuta bağlı olarak genişlik seçeneklerinde olabilir. Hangi boyutta olursanız olun, tüm afişlerimiz yüksek dereceli uzun ömürlü 440gsm PVC malzemeden üretilmiştir. Ayrıca afişler ve halkalar da vardır, böylece banner’ınızı neredeyse her yerden asabilirsiniz.

Zaten bir tasarımınız varsa, tasarımınızın son banner’ınıza kusursuz bir şekilde aktarılması için bir boyutlandırma şablonu sağlayabiliriz. Alternatif olarak, darbeli profesyonel bir tasarım için tam tasarım hizmetimizden yararlanın.

Avrupa Vinil Baskı

Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer Vinil baskı aslında pvc esaslı kullanılan bir baskı çeşididir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören vinil baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Branda vinil baskı, özelliği de tercih nedenlerinden biridir. görsel açıdan fazlası ile göz dolduran dijital baskı çeşidi, ışıklı vinil baskı özelliği sayesinde açık hava reklamcılığında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen boyutlarda yapılan vinil baskı, pankart, afiş, poster, reklam panosu gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygundur.

Bu ürün ince branda olup kısa süreli etkinlik ve duyurular için kullanılmaktadır. Dış mekanda uzun süreli kullanımlara uygun değildir. Branda (vinil – vinyl) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Vinil Branda Afiş Baskı Firması

Vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı türleri arasında yerini almaktadır. Vinil yapısı itibariyle PVC (Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir. Firmamız binlerce başarıyla bitmiş iş tecrübesi ile branda baskı işlerinde sektör lideri konumundadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital baskı piyasasının ortaya çıkmasından önce reklamcılar, branda üzerine folyo kesimden yazılar yapıştırarak, afiş olarak kullanmaya başlamışlardır. Şimdilerde ise reklamcılar dijital baskı sektöründe branda vinil baskıyı baskının vazgeçilmez ürünü olarak kullanıyorlar. Vinil branda fiyatları hakkında bizlere ulaşarak mutlaka fiyatlarımızı öğreniniz. Vinil malzeme sağlamlığı en başta olmak üzere esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından ötürü birçok alanda tercih edilmektedir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları ile yapılan baskı işlemine vinil baskı denir.