Bursa Kumlama Folyo

Kumlama Folyo
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kumlama & Buzlu Folyo

KUMLU Folyo Kendinden yapışkanlıdır en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla firmamız’da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın alın. Kumlu Folyo Uygulaması; Pasaj içlerine, ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde cam üzerine yapılan uygulamalardır. Kumlu folyo üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir.

Kumlu folyo cam dekor folyosudur. Dış mekan da veya iç mekanda cam bölmeleri dekore etmek için kullanılır. Çeşitli renk seçenekleri mevcut olmasına rağmen gri rengi kullanımı yaygındır. Kumla buzlu cam folyosu kaliteli ve şık bir görüntü isteyen iş yerleri için hem ekonomik hemde düşük maliyetlerle sahip olunabilen bir malzemedir. Bu film daha uygun maliyetlerle camları özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar. Canlı renkleri görsel efektleri ve grafik desenleriyle iş yerleri ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız tasarımlar sunmaktadır. Cam Reklam Uyulamaları ve Cam Kumlama / buzlu cam folyosu iş yeri alanlarında özel alanların oluşmasına olanak tanımaktadır.

Kumlama Cam Folyosu Fiyatları Bursa

Kumlama cam folyosu fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 65 TL’den başlayan en iyi kumlama cam folyosu baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Kumlama Buzlu Cam Filmi Modelleri

Buzlu Kumlama Cam Folyosu Filmi

Kumlu Folyo modelleri en ucuz fiyat seçenekleriyle dijital baskı’da! Kumlu Folyo Kaplama modellerinin ürün ve yorumlarını karşılaştır, en uygun fiyatını kaçırma.

Özellikle iç mekanlarda kullanılan Kumlama Folyo Baskı uygulaması ile dekoratif ve estetik bir görünüm sağlanırken aynı zamanda kullanıldığı alana dik gelen ve göz alan güneş ışınlarına karşı filtre görevi görmektedir. Böylelikle gün ışığından yararlanırken göz alıcı etkisi de kırılmış olmaktadır.

Kumlama Folyo Baskı uygulamasında kullanılan kumlu folyolar, hafif gri renktedir. Baskı yöntemi ile istenilen renk ve desenlerde üzerine baskı yapılabilmektedir. 122 cm eninde, 50 metrelik bobinler halinde üretilen kumlu folyolar, büyük ebatlı yüzeylerde kullanılacaksa, birbirinin üzerine 5 mm bindirilerek istenilen ebatta üretilirler. Yüzey kaplandığında Kumlu Cam görünümü elde edilmektedir. Kumlu folyo üzerine plotter makinelerinde istenilen desen, çizim, resim ve yazılar basılmaktadır. Baskıdan çıkan folyo iyice kuruduktan sonra istenilen yüzeye uygulanmaya hazır hale gelir.

Kumlama Folyo Özellikleri

Kendinden yapışkanlı olan Kumlama Folyo ile cam yüzeylere daha kısa sürede ve daha az işçilikle şık bir görünüm vermek mümkündür. Camın saydamlığını yüzde 10 oranında azaltmakta ve istenilen renk ve desenlerde cama estetik görünüm katmaktadır.Güneş ışığının göz alıcı etkisini ortadan kaldırarak ortamın gün ışığından oldukça yüksek derecede yararlanarak aydınlık olmasını sağlamaktadır. Esnek yapısı sayesinde çok kolay şekillendirilmekte ve girintili çıkıntılı yüzeylerde bile sorunsuz bir kaplama yapılabilmektedir.

Kumlama Folyo, dayanıklıdır, sıcaklık, nem, ıslanma gibi dış etmenlerden etkilenmemektedir. Ofislerde, hastanelerde, bankalarda aynı alanda farklı bölümler oluşturulmakta, kaplandığı camdan dışarısı net olarak görünmemektedir. Bu da kullanım alanlarının geniş olmasını sağlamaktadır.Camlara kolaylıkla kumlama cam yazıları, şirket logoları, dekoratif desenler, şekiller ve resimler uygulanabilmektedir. 

Kumlu Folyo Cam Giydirme

Kumlu Folyo ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, kullanım alanı, kullanım amacı, ebat bilgilerinizi iletin ve ihtiyacınıza en uygun Kumlama folyo baskı tekniğimiz ile hızlı bir şekilde çözelim. İster ofisiniz ister eviniz ister sahip olduğunuz cafe, restoran, güzellik salonu gibi işyerleriniz için uygun fiyatlı kaliteli çözümler üretelim.

Kumlu folyo diye tabir ettiğimiz folyolar buzlu cam normundadır. İçerideki kişiler çok flu şekilde görünür. Asla net belli olmaz. Uygun fiyatlı kumlu cam folyo çok düşük bir fiyat politikası ile Gebze bölgesi ve çevresinde özel bir işlemle kendi deseninde ortaya çıkmaktadır. Ticari bir alanda kişisel alan oluştururken güvenilirliği daha da artırmak çok önemlidir.

Bursa Kumlu Folyo Cam Kaplama

Çeşitli renk seçenekleri mevcuttur ancak gri renk daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda cam filmleri ham maddesi su bazlıdır. Bu nedenle içerisinde kanserojen madde bulunmamaktadır. Bununla beraber güneş ışınlarından, nemden, sudan ve diğer hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Kumlama cam folyosu ıslak olarak yapıştırılır ve ithal malzemeli kesim makinesinde istenilen desen kesilebilir ya da baskı yapılabilir.