Bursa Araç Magneti

Araç Magneti
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Araç Magneti Nedir?

Araç magneti üzerinde genellikle firma logosu, firma ismi, telefon, web adresi veya e-posta adresi bilgileri kullanılır. Kimi zamanda ürün tanıtımı veya reklam içeriği yer alır. Araç magneti tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda size özel hazırlanmaktadır.

Aracınız trafikte veya park halindeyken firmanızın reklamını yapmasını istiyorsanız, araç magneti sizin için en ideal çözümdür. Genellikle araç kapılarına uygulanan araç magneti, araç marka ve modeline göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Araç Magnetleri. Kullanımı pratik olduğu için çok tercih edilen bir üründür. Araç kaplanmasına gerek kalmaz. Firmaya özel üretilir. Üzerinde firma logosu,  reklamı, iletişim bilgileri, tanıtım yazıları ve çeşitli bilgiler içerir. Mıknatıs özelliğinden dolayı otomobil kaputu üzerine rahatlıkla tutunur. Yüksek hızlarda araçtan düşmez. Genellikle araçların sağ ve sol ön kapılarına uygulanır. İstenildiği takdirde 4 parça olarak tüm kapılara veya kaputa da yapıştırılabilir. Genellikle 0,85mm veya 1mm kalınlığında üretilir.

 

Araç Magneti Fiyatları Bursa

Araç reklam magneti fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 65 TL’den başlayan en iyi araç magneti fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Araç Reklam Magneti Örnekleri

Araba Mıknatısları Nedir?

İnce ancak güçlü araba mıknatısları, hareket halindeyken reklam yapmak ve işinizi büyütmek için düz , pürüzsüz manyetik araç yüzeylerine takılabilir . Uygun fiyatlı , rüzgara karşı test edilmiş ve dayanıklı özel araba mıknatısları, kişisel veya iş araçlarında çıkarılabilir tabelalar için mükemmel seçimdir.

Araba mıknatısları %100 özelleştirilebilir ve boyaya dayanıklıdır, böylece kendi mıknatısınızı tasarlayabilir, bir arabaya veya kamyona yapıştırabilir, soyabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Birinci sınıf yazıcılarımızla, mıknatısınızın solmaya karşı dayanıklı olacağından ve aracınızda harika görüneceğinden emin olabilirsiniz

Araba Mıknatısı Kısa Bilgiler

  • Metal, manyetik ve düz, pürüzsüz yüzeylerde kullanın

  • Kurulumdan önce yüzeyi iyice temizleyin

  • Doğru kullanım ile araç boyasına zarar vermez

  • Geçici ve çıkarılabilir

  • Şunlarla çalışır: arabalar, kamyonlar, SUV’ler, kamyonetler, filo araçları vb.

  • Maksimum yapışma ve uzun ömür için her gün çıkarın ve temizleyin

  • Kurulum ve bakım talimatları yakından takip edilmelidir

Araç Reklam Mıknatısı

Araç Magnet 60×40 Cm ( 2 Adet ) firma logosu, marka reklamı, iletişim bilgileri, tanıtım yazıları ve çeşitli bilgiler içeren reklam ve tanıtım ürünleridir. Mıknatıs özelliğinden dolayı otomobiller üzerine rahatlıkla tutunur. Yüksek hızlarda araçtan düşmez. Genellikle araçların sağ ve sol ön kapılarına uygulanır. İstenildiği takdirde 4 parça olarak tüm kapılara veya kaputa da yapıştırılabilir. 60×40 cm ebatlarında olan araç magneti genellikle 0,85mm veya 1mm kalınlığında üretilir. Kolay kolay metal yüzeyleri bırakmaz.

Araç magnetleri sayesinde reklamınızı pratik ve kolay yoldan yapabilirsiniz. Üstelik bu ürün marka bilinirliğini fazlasıyla arttırır. Manyetik özelliğinden dolayı kolaylıkla araç yüzeyine yapıştırılıp çıkarılabilmesi ürünün önemli avantajlarındandır. Üstelik araç yüzeylerine kesinlikle zarar vermez. Temiz ve düzgün tutulduğunda uzun süre kullanılır. Yüksek hızlarda rüzgardan etkilenmez. Hava şartlarından dolayı zarar görmez. Kullanılmadığı zaman pürüzsüz bir yüzeyde tutulmalıdır. 65 derece üstü sıcaklıklarda özelliğini kaybedebilir. Bu sebeple kullanılmadığı zaman bagajda ya da koltuklarda bırakılmamalıdır.

kare-dikdortgen-magnet
Kare/Dikdörtgen

Mıknatısınız standart kare veya dikdörtgen olarak kesilecektir. Tasarım aracımızda göreceğiniz varsayılan şekil.

oval-koseli-magnet
Oval Köşeler

Köşeler yuvarlatılmış kare/dikdörtgen bir şekle sahip olacaktır.

ozel-kesim-magnet

Özel Kesim

Mıknatısınız tasarımınıza uyacak şekilde özel bir şekilde kesilecektir. Karmaşık tasarımlar için Özel Kenarlıklı seçeneği gerekli olabilir.