Bursa Dijital Baskı

Bursa Dijital Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Dijital Baskı

Dijital baskı dijital bazlı görselin doğrudan çeşitli materyallerin üzerine basılması. Genellikle profesyonel baskı küçük işlerin masaüstü yayıncılık ve diğer dijital kaynakları basılı kullanarak büyük formatlı ve/veya yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile basılma işlemidir.

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla daha maliyetli, ancak daha hızlı bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

Folyo baskı, Mesh Baskı, Kumlama Folyo Kaplama, Vinil Baskı, Branda Baskı, Afiş Baskı, Dekota Baskı, Sticker Baskı, Delikli Folyo Baskı, Bursa Dijital Baskı.

Dijital Baskı Fiyatları Bursa

Dijital baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 65 TL’den başlayan en iyi dijital baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Kurumsal firmaların ve esnafların vinil baskıları, folyo baskıları, onewayvision baskıları, billboard baskıları ve diğer baskı çeşitleri için dijital baskı fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Dijital Baskı ürün yelpazesi geniş olduğu için listede bulunmayan ürün ve fiyatlarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.
Dijital baskı fiyatlarımızda m2 bazında fiyatlandırılmıştır. Vinil baskı fiyatları, Folyo baskı fiyatları, Billboard baskı fiyatları gibi buna benzer ürünlerin fiyatları oluşmaktadır. Emlak afişleri, doğalgaz afişleri gibi afiş ürünlerini mağazamızdan görebilirsiniz. Dijital baskı fiyatlarımızda KDV dahil değildir. Fiyat listemizde tasarımları hazır olan baskılar için geçerlidir.

Dijital Baskı Örnekleri

Dijital Baskı Merkezi

Dijital Baskı Merkezi firması olarak gelişen ve globalleşen çağımızda, dijital dünyaya uygun bir tasarım modeli ortaya çıkarmaktayız. Sektörün öncülerinden biri olma başarısına sahip olan firmamız, tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı tespit ederek bir an önce karşılanması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Görsel materyallerin üzerine kaliteli baskılar yapılmaktadır. Maliyet yönünden de bu yola başvurduğunuz an daha avantajlı olacağınızı söylemek isteriz. Web sayfamız üzerinde çeşitli dijital baskı hizmetlerini görebilirsiniz. Geniş bir baskı hizmet ağına sahip olduğumuzdan dolayı sizlere her alanda deneyimli ekibimiz aracılığı ile istenen dijital baskı hizmetlerini sunabilmekteyiz. Dijital baskının size sunacağı pek çok avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlara bakıldığında adet, tür, tasarım esnekliğinden tutunda hemen hemen bir çok farklı konuda sizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Talepleriniz doğrultusunda firmamız kartvizit, broşür, afiş ve sticker gibi hizmetlerde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde dijital baskı hizmeti sağlamaktadır. Baskı hızı oldukça kaliteli ve iyidir. Uzun süre beklemek zorunda kalmaksızın istenilen afişlerinizi gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Dijital Baskının Avantajları

 • Geleneksel baskı yöntemi ile basma imkanınz olmayan büyük ebatlı görsel baskı alma imkanı
 • Çalışmaları bilgisayardan direk olarak yazıcıya gönderme imkanı
 • Geleneksel baskı yöntemine göre az adetli işlerde çok daha hızlı sonuç alma
 • Az adetli baskılarda düşük maliyet
 • Yağmur, Soğuk, Sıcak gibi hava koşullarına dayanıklılık

İç Mekan Dijital Baskı

 Kapalı mekanlarda (Örn:Mağazalar, Alışveriş Merkezleri) posterler ve afişler daha yakından izleneceği için baskı kalitesinin mümkün olduğu kadar iyi olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada iç mekan dijital baskı makinaları devreye girer.

Daha çok müşteri ile direkt iletişim içinde olunan satış noktalarında, mağaza düzenlemelerinde, poster, film afişi ve büyük ebatlı fotoğraf baskılarında tercih edilmektedir.

İç mekan dijital baskı‘nın avantajları:

 • Daha hızlı baskı imkanı tanır
 • Daha yüksek baskı çözünürlüklerine izin verir
 • Çevreye zararsız baskı sarf malzemeleri kullanılır
 • Yüksek baskı kalitesi ile dikkat çekicidir

İç mekan dijital baskı için bilgisayar ortamında hazırlanan görselin kalitesi baskı kalitesini etkilemektedir. Yüksek çözünürlüklü görseller daha kaliteli ve gerçekçi baskılar alınması için gereklidir.

Görsellik açısından kalitesi tartışılmaz olsa da iç mekan dijital baskıları güneş ışığından olumsuz olarak etkilenmektedir. Bu nedenle güneş ışığına karşı dayanıklı olması gereken alanlarda yine dış mekan dijital baskı tercih edilmelidir.

Dış Mekan Dijital Baskı

Güneş ışığı ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile açıkhava reklamcılığında ilk tercih olmaktadır. Solvent içerikli baskı mürekkebi ve zorlu hava koşullarına dayanabilecek baskı materyalleri (branda afişdijital baskı folyosu) ile açıkhavada uzunca süre boyunca bozulmadan kalabilecek, etkileyici ve kalıcı görseller oluşturulabilir.

Genellikle açıkhavada bulunacak olan branda afişlerde, tabela üzerine sıvama folyolarda ve vitrin-cam dekorasyonunda, bina giydirmede, durak reklamlarında, ilan panolarında ve totem tabelalarda dış mekan dijital baskı kullanılmaktadır.
Dış mekan dijital baskının avantajları:

 • Baskı maliyeti azdır
 • Hava şartlarına dayanımı yüksektir
 • Büyük boyutlu baskılara izin verir
 • Değişik yüzeylere baskı yapılmasına imkan verir

Dış mekan dijital baskı, uygun maliyet ve dayanıklılık avantajlarına karşın çok yüksek baskı çözünürlüklerine ve baskı kalitesine ulaşamamaktadır. Bu nedenle görsel açıdan kaliteli ve yakından izlenecek olan görsellerin baskısında iç mekan dijital baskı tercih edilmelidir.

Branda Baskı , Kağıt Baskı , Kumaş Baskı, CLP, Otobüs Durağı Baskıları, Klasik Billboard, Afiş Baskı, Megalight Işıklı Baskı, Branda Baskı, Mesh Branda Baskı, One Way Vision Baskı, Folyo Baskı gibi birçok dijital baskı gerektiren hizmetlerde hizmetinizdeyiz.

Bursa dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla daha maliyetli, ancak daha hızlı bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

Folyo baskı, Mesh Baskı, Kumlama Folyo Kaplama, Vinil Baskı, Branda Baskı, Afiş Baskı, Kupa Baskı, Sticker baskı, Delikli Folyo Baskı, İstanbul Dijital Baskı. Yükleyin Tasarımınızı, Yazın İstediğiniz Boyutu, One Way Vision Folyo Baskı (Dijital Baskı) Mesh Vinil Branda Afiş Baskı Siparişinizi Şimdi Verin!

Bursa dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. İstanbul Dijital Baskı firmamız uzun yıllardır en iyi dijital baskı çözümlerini üretmektedir. Yenilikleri takip eden, sağlam kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

Dijital Baskı Firmaları

Bursa Dijital Baskı Merkezi 1999 yılında Faaliyete geçen firmamız.

Yüksek kaliteli baskı, düşük maliyet ve zamanında teslimat ilkesiyle yola çıkmıştır.

Faaliyet Alanlarımız

• İç mekan Baskı (Poster Baskı, Foto Blok baskı, Forek Baskı, Sticker Baskı, )
• Dış mekan Baskı (Vinil Branda Baskı, Mesh Baskı, Folyo Baskı, one way vision baskı, Raket Baskı, Pole Banner,Pankart Baskı)
• Display Ürünler (Örümcek Stant, Roll-up Banner, X- Banner, Quick Banner, Tanıtım Stantları)
• Kanvas Tablo İmalatı
• Promosyon Ürünleri (Kupa Baskı, T-shirt Baskı)
• Tabela (Pleksi Kutu Harf Tabela, Paslanmaz Kutu Harf Tabela, Kapı Tabelaları)

Sizi de En yakın Zamanda Bursa Dijital Baskı Merkezine Bekliyoruz.