Bursa Cam Giydirme

One Way Vision Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Cephe One Way Vision yani delikli malzeme seçeneğinden cam kaplı binalar giydirilir. Bu binalarda kullanıma uygun bir folyo türü ile giydirme yapılır. Yapışkanlı ve delikli bir yüzeye sahip olan folyo tipi içeriden dışarıyı gösteren ancak dışarından içeriyi göstermeyen bir özelliğe sahiptir.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

 

Cam Giydirme Fiyatları Bursa

Cam giydirme fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 125 TL’den başlayan en iyi cam giydirme baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Cam Giydirme Örnekleri

İşyeri Dükkan Cam Giydirme

Sizler de reklam alanlarından iyi derece de faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizlerden cam giydirme alanlarında fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Görsel Grafik çalışmaları ile reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Marka değerinizi iyi derece de artıracak olan ve bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Belki de cam giydirme bu mesleklerin incinde en zor olanlarından bir tanesidir ve çok ince ustalık isteyen bir meslek grubudur.

Estetik görünümün yanında uzun vadeli konfor ve kullanışlı çözümler sunan Cam Giydirme Cephe Reklam Giydirme ürün ve firmalarını buradan detaylı olarak inceleyebilir ve İstanbul Dijital Baskı farkıyla en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Cam giydirme cephe giydirme günümüz mimarisinde önemli bir yere sahiptir.

Ofis Cam Giydirme

Ofis Cam Kaplama Nedir?. Ofislerde bulunan dışarıya bakan camların ve ofis içerisinde bulunan cam bölmelerin çeşitli desen ve renklerde ya da düz modellerde kaplanması ofis cam kaplama olarak adlandırılmaktadır. Bulunduğu ortama pek çok fayda sağladığı gibi aynı zamanda dekorasyon açısından da oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Kurum kimliğine uygun renklerde ve modellerde cam kaplama yapılmaktadır. Ofis Cam Kaplama Ne İşe Yarar? Ofis cam kaplama, dış yüzeylerde bulunan camlara uygulanabileceği gibi iç yüzeylerde de uygulanabilir. İç yüzeylerde cam kapılar ve bazı ofislerde cam bölümler bulunur. Bu bölümler gerek dekoratif amaçlı gerekse de dekoratif amaçlı kaplanmaktadır.

Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı folyo baskı iç mekanda kullanım ile birlikte, dış mekanda da kullanılabilmekte olan yapıya sahip bir baskıdır. Yapışma konusunda sorun çıkarmaz ve bir çok farklı yüzeyde çok rahat bir şekilde kullanıma uygundur. Cam, pleksi, dakota, polikarbon fotoblok, sunta lam, araç, düz yüzeyli reklam panoları gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Yapışkanlı Folyo Nedir? – Yapışkanlı Folyo Baskı. Cam ve pürüzsüz yüzeylere etkili yapışma özelliği ile öne çıkan bir reklam ürünüdür. Reklam duyuruları, imaj çalışmalarında folyo baskı sık kullanılan bir üründür. Güçlü yapışkan özelliği sayesinde uygulandığı alanda yıllarca özelliğini kaybetmeden kalır. Rüzgara suya dayanıklıdır. Müdahale edilmemişse sökülme ve deforme olmaz. (Sert cisimlere temas etme, yüksek güneş ışığına maruz kalma durumunda renklerde solma meydana gelebilir ve çiziklerden dolayı deforme olabilir. ) Cam ve saten duvarlar bazı ahşap ve metallere sıkıca yapışır. Uygulama alanının tozdan arındırılmış olması ve hava almayacak şekilde uygulanması önem arz eder.

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe kaplama sistemleri, firmanızı veya markanızı en iyi şekilde yansıtan ve fark edilmesini sağlayan en önemli reklam çeşitlerinden bir tanesidir. İşletmenizin veya firmanızın yer aldığı yapının tamamının veya belirli bölümlerin cephe kaplama modelleri ile kaplanmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Baskı hizmeti olarak, en kaliteli dış cephe kaplama malzemeleri kullanarak sizlere etkili reklam yapma olanağı sunuyoruz. En uygun Cephe kaplama fiyatları ile sipariş verebileceğiniz Cephe kaplama çeşitleri sayesinde tanıtım ve reklamınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cam Giydirme Modelleri

One Way Vision (Delikli Folyo)

One Way Vision, cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan bir malzemedir. Delikli Folyo yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan delikli folyo kaplamaya dışarıdan bakıldığında Reklamını yani görsel baskı görünün, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı Net bir şekilde görünür. Bu ürün dışarıdan gelen gün ışığını da kısmen kısma özelliği vardır.

Folyo Kaplama

Folyo, Cam yüzeylere yada sert yüzeylere uygulanır. Bu malzeme cam üzerine uygulanırsa içeriden dışarısını göremezsiniz. Bu sebepten kör yüzeylerde kullanılır.

Mesh Germe (Delikli Vinil)

Mesh Germe, Cam yüzeyli binalarda içeriden dışarısı gözükmesi için tercih edilen bir reklam malzemesidir. Brandanın delikli halidir. Bu malzemede de içeriden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz. Bu malzeme Cepheye germe tekniği ile monte edilir.

Vinil Germe

Binaların duvarına uygulanır. Binanın duvarına demir karkas gerilir ve bu yüzeye vinil germe tekniği ile uygulanır.

Kumlama Folyo

Kumlu Folyo, uygulanan camın içerisinin hiç görünmemesini ama ışığında kesilmemesini sağlar, dekoratif özelliği bulunur.

Cam Filmi

Binaların cam yüzeylerinde güneşi bir miktar kesmek için ve  binaya şık bir görünüm kazandırmak için kullanılır.