Bursa One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

One Way Vision Baskı Nedir?

Özel tek yönlü görüş cam filmi (delikli cam filmi) boyut olarak kesilir, şekle kesilir. Eşsiz delikli one way vision cam filmi kabarcıklar olmadan kendinizi uygulamak kolaydır. Kendi özel tek yönlü vizyon cam filminiz (yani delikli cam filmi) işinize (ofis, mağaza, restoran) ve / veya kişisel ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacaktır. Ismarlama cam filminize kendi adınızı, logonuzu, reklamınızı, teklifinizi, yazılarınızı, desenlerinizi, tasarımınızı, aile tepelerinizi vb.

Kendiniz uygulayın . Kolay uygulanır. Delikli cam filmimizin (tek yönlü görüş cam filmi) yüksek kalite ve kabarcıksız özellikleri nedeniyle, kendinizi uygulamak kolaydır. Tek yönlü vizyon camı filmlerinin nasıl kendiniz uygulanacağını hızlı bir şekilde öğrenmek için bilgilendirici talimat filmlerimizi izleyin. Tek yönlü görüş cam filmi genellikle binaların / araçların dışına uygulanır.

Tek yönlü vizyonlu cam filmleri marka ve / veya reklamcılık amaçları için idealdir. Tek yönlü görüş cam filmi gelen ışığın yaklaşık% 50’sini engeller. Sadece kısmi gizlilik sağlar, tam gizlilik (banyolar, doktor ofisi, vb.) İçin buzlu cam filmini kullanmanızı öneririz . Çok sayıda (tanıtım amaçlı) tek yönlü vizyonlu cam filmi veya şekle uygun delikli cam filmi arıyorsanız. Doğrudan e-posta ile bize ulaşın. Dilek, parça sayısı ve cam filmi boyutları / şekilleri.

One Way Vision Baskı Fiyatları

One Way Vision baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı Merkezi olarak metrekaresi 80 TL’den başlayan en iyi one way vision baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

One Way Vision Baskı Örnekleri

One Way Vision (Delikli cam filmi) Malzeme Bilgisi

Tek yönlü görüş cam filmi tasarımı . Genel olarak, çok canlı / meşgul / yoğun tasarım en iyi tek yönlü görüş efektini sağlayacaktır. İnsanların malzeme / tasarıma bakması daha zor olacağından. Bu malzemenin% 40’ının deliklerden oluşması nedeniyle, malzeme / yüzey eksikliğini telafi etmek için tasarımınızın canlılığını% 40 artırmanızı öneririz. Delikler nedeniyle okunması / görülmesi zor olabileceğinden küçük harfler veya çok ince çizgiler kullanmayın.

 • Suya ve hava koşullarına dayanıklı
 • Görünür ışığın% 50’sini engeller
 • Yüksek kalite
 • Güneşten parlamayı ortadan kaldırın
 • Orta dayanıklılık
 • Anti-Paramparça
 • Baloncuksuz kolay uygulanır
 • Çıkarılması kolay
 • Yalıtımlı camlama için uygun
 • Cama zarar vermez
 • Kısmi gizlilik sağlar
 • İçeriden görmenizi sağlarken dışarıdan görülebilen tasarım