Bursa Folyo Baskı

FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Folyo Baskı Nedir?

Folyo:  PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

Folyolar tanıtım ve reklam sektörünün yoğunlukla kullanılan malzemelerinden biridir. Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte bulabilmeniz mümkündür.

Firmalar önceleri folyo kesim yazılar, desenler, harfler ve şekillerle iletişim ihtiyaçlarını karşılıyorlardı. Dijital baskının da piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı + folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı. Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin, tabela, yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları Bursa

Folyo baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 65 TL’den başlayan en iyi folyo baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Folyo Baskı Örnekleri

Folyo Baskı Çeşitleri

İç Mekan Folyo Baskı: Poster Baskı, Duratrans Baskı, Fotoblok Foreks (Forex) Baskı, Kanvas Tablo Baskı, Cam Kumlama, Sticker Baskı, Şeffaf Folyo Baskı, Floor Grafik – Yer Grafiği

Dış Mekan Folyo Baskı: Vinil Branda Baskı, Mesh Baskı – Delikli Branda Baskı, One Way Vision Baskı – Delikli Folyo Baskı, Raket Baskı, Pole Banner, Sahne Arkası Baskı, Dans Pisti Kaplama

Folyo Baskı Kullanım Alanları:

Yapışkan Folyo: PVC Vinil; araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan &  dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır. Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı, hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı folyo baskı iç mekanda kullanım ile birlikte, dış mekanda da kullanılabilmekte olan yapıya sahip bir baskıdır. Yapışma konusunda sorun çıkarmaz ve bir çok farklı yüzeyde çok rahat bir şekilde kullanıma uygundur. Cam, pleksi, dakota, polikarbon fotoblok, sunta lam, araç, düz yüzeyli reklam panoları gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Yapışkanlı Folyo Nedir? – Yapışkanlı Folyo Baskı. Cam ve pürüzsüz yüzeylere etkili yapışma özelliği ile öne çıkan bir reklam ürünüdür. Reklam duyuruları, imaj çalışmalarında folyo baskı sık kullanılan bir üründür. Güçlü yapışkan özelliği sayesinde uygulandığı alanda yıllarca özelliğini kaybetmeden kalır. Rüzgara suya dayanıklıdır. Müdahale edilmemişse sökülme ve deforme olmaz. (Sert cisimlere temas etme, yüksek güneş ışığına maruz kalma durumunda renklerde solma meydana gelebilir ve çiziklerden dolayı deforme olabilir. ) Cam ve saten duvarlar bazı ahşap ve metallere sıkıca yapışır. Uygulama alanının tozdan arındırılmış olması ve hava almayacak şekilde uygulanması önem arz eder.

Folyo Dijital Baskı Firması

Folyo dijital baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.