Bursa Sticker Etiket

FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Sticker Etiket Nedir?

Baskes dijital baskı makinesi ile dijital baskı makinalarında basılan ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir. Baskes dijital baskı makinesi daha çok ufak ölçülü az edetli etiket tarzı ürünler için tercih edilir.

Baskes dijital baskı baskes özelliği baskıyı yaptıktan sonra kesiminide yapar ve çıkarır. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir baskes dijital baskı satın alabilirsiniz.

Baskes dijital baskı seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun baskes dijital baskı siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Baskes dijital baskı esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle iletişim sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz Baskes Dijital Baskı çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Sticker Etiket Baskı Fiyatları Bursa

Sticker etiket baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 120 TL’den başlayan en iyi sticker etiket baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Sticker Etiket Baskı Örnekleri

Baskes Dijital Baskı

Bursa Bas-kes etiket sticker imalatı dijital baskı makinasında basılır ve dekupe bas kes yapılır. Dijital baskı makinalarında basılan ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Dijital baskı ve serigrafi yöntemi ile basılır. Baskes sticker etiket şeffaf ve beyaz opak pvc etikete baskı yapılarak lazerde kesilmektedir.

Bursa Etiket Sticker Firması

Dijital baskı makinasında  veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında, sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir. Baskes etiket ile üretim yönteminin tercih sebebi, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir. Daha küçük boyutlarda ve az adetli ürünlerde tercih edilse de bununla birlikte büyük ölçüler için de bu sistem kullanılmaktadır.

Baskes Sticker Etiket Yapışkan Pvc kullanım alanları ;

  • Hobi çalışmalarında
  • İç ve Dış Mekan ofis dekorasyonlarında
  • Araç üstü yazılarda
  • Kampanya ve indirim yazılarında
  • Okul ve eğitim alanlarında
  • Doğum günü ve parti organizasyonlarında
  • Mobilya ve cam süslemelerinde

Baskes Folyo Etiket

Dijital baskı makinasında baskısı yapılan etiketlerin, yine aynı makinada sadece folyoyu taşıyıcıya kadar olan kısmını ürün kalacak sekilde yarım kesim yapılması ve çevresindeki fazlalıkların (dekupe) ayırma işlemidir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
• İstenilen adet, ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Baskes teknolojisi ile üretme yöntemi neden tercih edilir?
Düşük adette işlerin düşük maliyet ile üretilebilmesi ve basılabilmesi Net çözünürlük gerektiren fotoğraf baskısı gibi ürünlerin diğer teknolojilerle basılması zor ve maliyetlidir. Çok renkli baskı gerektiren işlerde serigrafi gibi her renk için ayrı bir kalıp yapılması maliyet açısından oldukça pahalıya çıkar. Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir.