Bursa Foreks Baskı

FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik baskı fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Foreks Dekota Baskı Nedir?

Foreks Dekota PVC ve Köpük Levha PVC olarak da adlandırılan Foreks, PVC sıkıştırılarak yapılan bir levhadır. Hafiftir, çok dayanıklıdır ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Foreks Baskı, ucuz iç mekan tabelaları için çok popülerdir.

Foreks Dekota levha hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur ve çeşitli kalınlıklarda gelir – 3 mm, 5 mm ve 10 mm. Foamex baskı, pano tabelalarını güncellemenin uygun maliyetli bir yolunu sağlar ve 1440 dpi’de tam renkli baskı ve hava koşullarına ve UV’ye dayanıklı mürekkepler ile harika görünür. İşaretinize ekstra koruma sağlamak için mat, parlak veya kuru silme laminat seçenekleri de mevcuttur. 

Foreks Dekota Baskı Fiyatları

Foreks baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesi ve ölçünün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Bursa Dijital Baskı olarak metrekaresi 300 TL’den başlayan en iyi foreks dekota baskı fiyat garantisi vermekteyiz.

Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 200 TL 100 TL
Vinil Baskı m² Fiyatı Dökme 440gr. 200 TL 100 TL
Folyo Bas-Kes (Etiket) m² Fiyatı Parlak, Mat veya Şeffaf Folyo 300 TL 200 TL
One Way Vision Baskı m² Fiyatı İthal 250 TL 130 TL
Dekota Baskı (3mm) m² Fiyatı 3mm Plastech 600 TL 500 TL
Dekota Baskı (5mm) m² Fiyatı 5mm Plastech 700 TL 600 TL
Not: Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
* 3m² ve üzeri işler için geçerlidir. 10 m² ve üzeri işler için fiyat teklifi alın.

Foreks Dekota Baskı Örnekleri

Foreks Baskının Kullanım Alanları

 •     Fuar ve sergi stantlarında separatör ve alın bandı uygulamaları,

 •     Billboard, mail billboard ve cephe reklamları,

 •     Skor levhası, tabela, işaret ve yönlendirme levhalarının yapımı,

 •     Asma tavan yapımı,

 •     Sanayi tipi konteynır yapımı,

 •     Prefabrik bina, şantiye binası ve bekçi kulübesi yapımı,

 •     İnşaatlarda betonarme kalıbı olarak,

 •     Laboratuar dolap ve tezgahları,

 •     Otomobil ve otobüslerin iç kabin, kapı, tavan, bagaj içlerinde

Bursa Dekota Baskı

İç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlayan Dekota levha baskı ve dekota foreks baskı örnekleri kategorimizde yer almaktadır. Sıklıkla sorulan Dekota baskı nedir sorunuza ayrıntılı cevap almak veya dekota levha baskı siparişi için bize ulaşabilirsiniz.

5 mm özel kesim dekota üzerine folyo dijital baskı sıvama levhalar kredi kartına 9 taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla. 5 mm PVC dekota levha üzerine reflektif (ışık vurduğunda parlayan) folyoya basılmış dijital baskı uygulanarak yollanır.

Kullanım alanları;

 • İş güvenliği levhaları

 • Trafik levhaları

 • Uyarı Levhaları

 • Otopark girişleri

 • Mağaza dış cepheleri

Sektörde foreks veya dekota olarak bilinen plastik esaslı malzeme üzerine direk uygulanan uv kurutmalı baskı yöntemi. Son teknoloji makinalarımız sayesinde yüksek çözünürlüklü ve kaliteli baskılar. Dekota (foreks); Birçok kullanım alanı bulunan malzeme, ekonomik ve kolay uygulanabilir. – İş güvenliği uyarı levhaları, – Yönlendirme levhaları, – Banner, Cut out, dönkart, poster gibi tanıtım malzemeleri, – Ayaklı panolar, – Ürün standları,

Bursa Dekota Dijital Baskı

Fotoblok – Dekota Baskı ve Sıvama. Lütfen Fiyat İsteyiniz. Sıvama Görseller, Fotoblok, Forex(Dekota), Polikarbon, Plexi ve Aliminyum Levha gibi malzemelere sıvanarak hem iç mekanlarda hemde dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Folyo malzemeye baskı yapılıp isteğe bağlı olarak mat yada parlak laminasyon atılarak uygulama yapılır.

Dekota Baskı Dekota üzeri sıva folyo baskı ile istediğiniz levha ve görselleştirme. PVC esaslı olan bu malzeme üzerine Folyo ile sıvama yapılabilmektedir. Dekota (foreks) pürüzsüz yüzeyli, esnek ve dayanıklı yapıda PVC esaslı bir baskı malzemesidir. Elle veya CNC routerlarda kolaylıkla işlenebilir.

Neden Foreks Dekota Baskı Levha Seçmelisiniz?

Köpük göbek levhaları ve PVC levha baskılarını karşılaştırdığımızda, PVC’ler ellerini kaybetti. İşin sırrı şudur:

 • PVC levhalar daha uzun süre dayanır ve en iyi dış mekanda ve her türlü hava koşulunda çalışır. Bir PVC bahçe işaretinin daha uzun süre dayanacağını ve böylece mesajı diğer tüm işaret türlerinden daha iyi ileteceğini garanti edebilirsiniz.

 • PVC levhalar, köpük levha baskılara göre çok yönlüdür. Bunu dış mekan tabelaları, bahçe işaretleri, restoran menü panoları, yön işaretleri ve daha fazlası için kullanabilirsiniz.

 • PVC levhalar daha hafiftir ve birkaç damlaya dayanabilir. Bu yüzden insan tabelası kullanan şirketler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Sintra PVC levhalar gün boyu tutulabilir çünkü bu daha hafiftir ve sürekli kullanılsa bile asla aşınmaz.

 • PVC karton baskılar, deneyimli ve profesyonel bir ticari matbaadan sipariş edildiğinde daha ucuz olabilir, bu nedenle en iyi hizmeti ve en iyi fiyatları satın almak için zaman ayırın.

PVC karton baskı veya bazen Sintra olarak adlandırılan PVC karton baskı, işletmeler, endüstriler, tabelalar ve daha fazlası için pazarlama veya reklam malzemeleri basmanın yeni bir yoludur. Çok dayanıklı olmaları ve her türlü hava şartlarına dayanıklı olmaları nedeniyle özellikle dış mekan uygulamalarında daha çok tercih edilmektedir. PVC Levha baskı çeşitli istekler için tam renkli seçenekler sunar ve bu nedenle iç ve dış mekanlarda da kullanılabilir. Mağaza tabelaları, menü panoları, bahçe tabelaları, ticaret fuarı tabelaları ve çok daha fazlası olarak kullanılabilir. Bu tip PVC süper esnek, hafif ve dayanıklıdır. Homojen bir tabakada ekstrüde edilmiş orta derecede genişletilmiş kapalı hücreli polivinil klorür veya PVC’den yapılmıştır. PVC baskı levhaları düşük parlaklıkta mat yüzeye sahiptir, bu nedenle baskılar tozsuz, temiz kalır ve bakımı kolaydır. Bir köpük levhanın aksine, PVC levhalar çeşitli kalınlıklarda mevcuttur ve her iki tarafa da basılabilir. Bu tip paneller, dokulu yüzey nedeniyle az parlama üretir. Bu nedenle işaretler net kalır. PVC levhalar da çok yönlüdür ve farklı boyut ve şekillerde kesilebilir.

Bütçenize kesinlikle uyacak ve projeniz veya reklam kampanyanız için istediğiniz baskı ihtiyaçlarını karşılayacak bir PVC karton baskı hizmeti bulunmaktadır. Güvenilir ve geçerli PVC karton baskısı ile reklamlarınızı net, okunaklı ve doğrudan isabetli hale getirin. Zaman kaybetmeyin, en iyi hizmeti satın alın ve en iyi sonuçları alın